אודות

אודות מספרת דודו מזלתרים

דודו מזלתרים עוסק בתחום עיצוב השיער והטיפוח מזה שנים רבות.
במהלך שנות פעילותו השתתף דודו והצוות המקצועי של מספרת מזלתרים בהשתלמויות רבות בישראל ובחו”ל כמו גם השתתפות בכנסים ותערוכות בבירות האופנה האירופאיות (פריז, לונדון ועוד) מה שמבטיח ללקוחות מספרת מזלתרים שיקבלו את כל הטיפולים, קווי התספורות, צבעי השיער. והטרנדים העדכניים ביותר בעולם.

החזון של דודו מזלתרים המניע אותו ואת צוותו הוא להביא ללקוחות המספרה את כל מה שחדש, כל מה שחם, כל מה שאופנתי אבל… אחרי סינון של איכות.
“הלקוחות שלי” – הוא מסביר – ” מגיע להם את הטוב ביותר, ורק את מה שטוב באמת. כל טיפול, מוצר או קו עובר סינון קפדני ומקצועי, לא אביא למספרה משהו שלא עובד כמצופה, לא אביא משהו שיסכן את בריאות הלקוחות, את בריאות שיערן ואת ההבטחה שלי אליהן לשביעות רצון מלאה”

החזון הזה הוא שגורם למספרת מזלתרים להיות המספרה הבולטת בעפולה המושכת אליה נשים מכל הסביבה הנהנות משיער שנראה נפלא, שמחמיא להן שמבליט את אישיותן ומשלים את סגנונן בשלמות.
מספרת מזלתרים היא מרכז יופי וטיפוח לשיער המציע ללקוחותיו מכלול שירותים רחב, החל בתספורות וכלה בטיפולי שיקום לשיער, צבעי שיער, החלקות שיער, תוספות שיער ואפילו טיפול בפאות ועיצוב פאות.
אצל דודו מזלתרים מעניקים תשומת לב מלאה לכל לקוחה, באופן אישי ומקצועי.

הצוות המקצועי והמסור של מספרת מזלתרים יעניק לך את הטיפול האישי, האדיב ומעל לכל המקצועי ביותר ויתאים לך על פי בקשתך, עיצוב שיער שתהיי גאה בו.