תספורות אופנה

תספורות אופנה

תספורות אופנהכשאת יוצאת מהמספרה אחרי תספורת את רוצה להרגיש טוב, להסתכל בראי ולראות את דמותך משתקפת אליך עם שיער מסודר ומעוצב בדרך שאת אוהבת. כשאת הולכת להסתפר את לא רק רוצה לקצר את השיער אלא רוצה להתאים לעצמך את סגנון התספורת הנכון בשבילך.

את רוצה תספורת אופנה שתחמיא למבנה גופך ומבנה פניך, שתתאים לאורח החיים שלך ולסטייל הכללי שלך.

במספרת אורטל אדרי מתאימים תספורות אופנה לכל לקוחה בעיני אומן מומחה כך שבכל פעם שאת מסתפרת אצל אורטל את יודעת שהתספורת תקצור עבורך מחמאות, את יכולה להיות בטוחה שזו התספורת הנכונה עבורך.

מלבד ההתאמה המושלמת לכל לקוחה מציע אורטל את קוי התספורות העדכניים בעולם, את הגזרה הנכונה והאופנתית ביותר – את התספורות האופנתיות ביותר.

החל בקארה הישר והמדורג, דרך קוי השיער הקצרים והארוכים, תספורות לכל אורך שיער: לשיער קצר, לשיער באורך בינוני ולשיער ארוך.
קוי תספורת שמתאימים לאופי הלקוחה וסגנון חייה. תספורות פרקטיות ונוחות לתחזוקה, תספורות אוונגרד לצעירות הנועזות יותר, תספורות רכות ונשיות לכל גיל וכוד.
אורטל מקפיד להתעדכן ולהשתלם כך שלקוחות הסלון יוכלו ליהנות מהחידושים האחרונים ומהטרנדים החמים בכל התחומים כולל התספורות. התספורות שרואים במגזינים ובאתרי האינטרנט, על ראשיהן של הדוגמניות המובילות בעולם – אלו הן התספורות מהן תוכלי ליהנות במספרה של אורטל אדרי.

/ מופיע בדף תספורות

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.